Останні проекти

Останні статті

2010-12-29 09:30

CRISTALAN - матеріал для втілення Вашій ідей!

Кристалан — листовий обробний композитний матеріал, створений фахівцями німецької компанії SCHOCK GmbH.

Детальніше »

2010-02-04 09:30

Що таке CORIAN®

Corian® використовується як декоративний матеріал в самих різних областях, в житлових і комерційних приміщеннях.

Детальніше »

Шафи-купе

Шафи-купе дозволяють легко перепланувати квартиру, будинок або ж офісне приміщення і зробити інтер’єр красивим та вишуканим. Для початку виберіть місце розташування шафи. При цьому шафи-купе можуть бути як опуклими по відношенню до стін, так і зливатися з ними.

Головним фактором що впливає на вартість шаф-купе, є система розсувних дверей. Замість задньої стінки, бічних панелей, низу або верху, можна використовувати стіни, підлогу і стелю кімнати. Це значно дешевше. Висота полиць не повина перевищувати 40 см.

На дзеркалах не варто економити - вони візуально збільшують простір. Дуже красиво виглядають тоновані дзеркала: матові, під бронзу, і т.д. До речі, сучасні дзеркала для шафи–купе безпечні, захисна плівка із зворотного боку дзеркала утримує їх на місці.

Шафа з підсвічуванням виглядає ще ефектніше. Проте освітлення виконує лише декоративну функцію.

Також популярними є шафи-купе з фотодруком на розсувних дверях. Застосування цієї технології в інтер’єрі - гарантія нестандартного рішення для будь-якого типу приміщень: квартири, офісу, торговельного залу або заміського будинку. Вдало підібране зображення чи фотографія здатні змінити вигляд вашого помешкання. Тому шафу-купе варто вигтовляти на замовлення, щоб врахувати всі свої потреби.